Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

KAŞ EKİMİ 
Kadınla için en önemli estetik görünümü sağlayan kaşlar; gerek cilt problemi veya kullanılan makyaj malzemelerinden dolayı dökülür. Bununla birlikte istenilen kaş görünümü için yapılan kaş aldırma ile de kaşlarda ciddi travmalar oluşur ve ve kaş bölgesinde istenmeyen seyrek görüntü ortaya çıkar. Bu istenmeyen seyrek veya boş kaş bölgesi görünümü kadınlar için çok rahatsız edici bir durum haline gelir. Bu rahatsız edici görüntüyü ortadan kaldırmak için kadınlar genellikle far denilen makyaj ürününü kullanmak zorunda kalırlar.

Bunun yerine kalıcı estetik bir görünüm için uzmanlarımız kaş ekimini tavsiye etmektedirler. Kaş ekim işlemi kişinin isteği doğrultusunda kaş bölgesine çizim yapılarak ve kaş ekilecek bölge belirlenerek yapılmaktadır.

Kaş ekim işlemi nasıl yapılır  ? 
Kaş ekim işlemi zannedildiği gibi çok ağrılı ve zor bir işlem değildir. Konusunda uzman ve bu işlem için gerekli tüm eğitimleri almış ekiplerimiz bu işlemi en iyi estetik görünümü sağlayacak şekilde hijyenik ve hastane ortamında yapmaktadır.

Kaş ekimi için gerekli kıl kökleri ense bölgesinin kulağa yakın alanından lokal anestezi yapılarak ağrı olmadan mikro motor tekniği ile alınır. 
Alınan kıl kökleri daha sonra kaş ekilecek bölgeye uygun ve doğal görünümü sağlayacak şekilde açılan kanallara nakledilir. 
Ortalama 50 ila 350 kök sayısınca ekim işlemi yapılabilir. İşlem yaklaşık 3 saat kadar sürmektedir işlem bölgesine lokal anestezi uygulandığı için kesinlikle ağrı olmaz ve ekilen kaşlar bir daha dökülmeksizin kalıcı olur.

Sizde kalıcı doğal ve istediğiniz bir estetik görünümü olan kaşlara sahip olmak istiyorsanız uzmanlarımız ile iletişime geçip detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.


WhatsApp